Recenzja Softonic

American Family Association: Obrona Wolności Religijnej

American Family Association to aplikacja na Androida, która oferuje platformę do obrony wolności religijnej i promowania wartości chrześcijańskich. Aplikacja zawiera funkcje takie jak blog THE STAND, alarmy akcji, informacje o AFA oraz powiadomienia push.

Blog THE STAND to zbiór głosów i strategii, które bronią wolności religijnej, promują wartości chrześcijańskie i ujawniają ataki na amerykańską rodzinę. Alarmy akcji dostarczają aktualnych powiadomień o sprawach, które wymagają natychmiastowej uwagi i działania ze strony użytkowników. Informacje o AFA zawierają informacje o American Family Association i jej misji. Powiadomienia push informują użytkowników o najnowszych wiadomościach i wydarzeniach.

Aplikacja jest łatwa w nawigacji i zapewnia bezpośredni link do strony internetowej, gdzie użytkownicy mogą otwierać artykuły w aplikacji. Aplikacja American Family Association jest bezpłatna do pobrania i użytkowania, co sprawia, że jest dostępna dla każdego, kto chce być na bieżąco i zaangażować się w obronę wolności religijnej i promowanie wartości chrześcijańskich.

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o American Family Association

Czy próbowałeś American Family Association? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.